www.rosesandgrapes.com

KDO JSEM, CO MILUJI 

A JAKÝ SVĚT TVOŘÍM

MILUJI KRÁSU ŽEN A JEJICH VROZENÝ DAR PRO ZACHOVÁNÍ ŽIVOTA 

A ZDRAVÍ

V ROCE 2019 JSEM ORGANIZOVALA POUZE CESTY PRO ŽENY, JIŽ PŘED TÍM A DO DNES MILUJI ŽENSKÉ KRUHY, KDE ŽENY MOHOU ODLOŽIT PŘEKÁŽKY A TĚŽKOSTI A DOTKNOUT SE SVÉ PRAVÉ PODSTATY A TOHO, CO NÁS SPOJUJE. V RADOSTI, LÁSCE, SOUNÁLEŽITOST A SPOLUTVOŘENÍ. POKUD TUTO ZKUŠENOST JEŠTĚ NEMÁTE, OZVĚTE SE, RÁDA VÁM JI ZPROSTŘEDKUJI.

VIDEO: SUKNĚ DICASCATA A DALŠÍ POMŮCKY PRO PODPORU KRÁSY POSVÁTNÉHO ŽENSTVÍ

MILUJI HARMONII PROSTORU, PŘÍRODU A KLID V POHYBU

PRASTARÁ MOUDROST SKLOUBENÁ S MODERNÍMI PRVKY JE TO, CO VEDE K HARMONII ŽIVOTNÍHO I PRACOVNÍHO PROSTORU I V DNEŠNÍ DOBĚ. VÁŠ INTERIÉR, ZAHRADU, KANCELÁŘ VÁM POMOHU POSUNOT  TAK, ABY MÍSTO UMOŽŇOVALO ZDRAVÝ, KLIDNÝ A ZÁROVEŇ PLODNÝ A ÚSPĚŠNÝ ŽIVOT.

VE SVÝCH KONZULACÍCH VÁM NA ZÁKLADĚ SVÝCH ZNALOSTÍ, ZKUŠENNOSTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM HLUBOCE PROCÍTĚNÉHO VHLEDU AKTUÁLNÍHO NASTAVENÍ MÍSTA NAVRHNU OPTIMALIZACI KE ZVÝŠENÍ VAŠÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE A NAVRHNU OPATŘENÍ K TOMU, ABY PROSTOR SLOUŽIL VÁM A NE VY JEMU.

VÍCE O SLUŽBÁCH HARMONIE PROSTORU ZDE.

ZDÁ SE VÁM KLID V POHYBU JAKO NESMYSLNÝ OXYMORON? ALE VŮBEC NE! VODA JE PŘECI ČASTO KLIDNÁ A PŘESTO SE NEUSTÁLE HÝBE - NAPŘÍKLAD MOŘE - MÁ NEKONEČNĚ PROUDŮ A PŘECE JE JEHO HLADINA ČASTO KLIDNÁ A NA ČLOVĚKA PŮSOBÍ HLADIVĚ ČASTO I KDYŽ JE DOSLOVA ROZBOUŘENÉ. A CO TAKOVÝ VODOPÁD? VODA V NĚM BOUŘÍ, TRYSKÁ A DIVOČÍ A PŘESTO U NĚJ ČLOVEK NAJDE HLUBOKÝ VŠEPŘESAHUJÍCÍ KLID. ZNÁTE TEN POCIT? 

ASI PRÁVĚ PROTO MILUJI OSTROVY. TEN DYNAMICKÝ KLID, KTERÝ MAJÍ Z MOŘE A VZDÁLENOSTI OD ZRYCHLENÉ PEVNINY DÁVAJÍ KRÁSNÝ PROSTOR PRO TVORBU.

JSEM SOVA. VÝCHODŮ SLUNCE SE TEDY DOČKÁM SPÍŠE TAK, ŽE NOC PROBDÍM S MÚZOU PŘI PSANÍ ŘI TVORBĚ VIDEÍ PRO VÁS NEŽ ŽE BYCH SE S VÝCHODEM PRAVIDELNĚ BUDILA, ALE NA ZÁPADY SLUNCE SI POKUD MOŽNO ČAS UDĚLÁM. RÁDA JE TAKÉ POZORUJI S VÁMI, KDO SE SE MNOU VYDÁVÁTE NA KRÁSNÁ MÍSTA.  MŮŽEME PŘI NICH OCHUTNÁVAT MÍSTNÍ SPECIALITY, KTERÉ PODPOŘÍ NAŠE ZDRAVÍ A CHUŤ DO ŽIVOTA A TŘEBA I KRÁSNÁ MÍSTNÍ VÍNA, KTERÁ SVOU HLOUBKOU A ZEMITOSTÍ PROMLUVÍ NEJLÉPE SAMA ZA SEBE. 

CO TŘEBA VUGAVA Z OSTROVA VIS, ZLATARICA NEBO TRNAK Z VRGORCE, DINGAČ Z PELJEŠACE, GRG Z KORČULY,...?

www.rosesandgrapes.com