www.rosesandgrapes.com

Kolo HOJNOSTI KOLO roku

ZÁŘÍ - SBĚR VÍNA NA VINOHRADECH VE VRGORCI A NA OSTROVĚ VIS

PŘIDEJTE SE K NÁM, POZNEJTE SKUTEČNOU DUŠI A KOŘEN DALMÁCIE, UŽIJTE SI POHYB PRO FYZIČKU TĚLA A DRUŽENÍ S MÍSTNÍMI PRO POHODU DUŠE. KROMĚ VÍNA OCHUTNÁME TAKÉ MÍSTNÍ SPECIALITY A POSLECHNEME SI MÍSTNÍ TRADIČNÍ MUZIKU! 

SETKÁME SE 15.9. V MAKARSKE!

KONTAKTUJTE MĚ PRO BLIŽŠÍ INFORMACE.

ŘÍJEN - V ŘÍJNU DOZRÁVAJÍ DALŠÍ SYMBOLY HOJNOSTI GRANÁTOVÁ JABLKA. MY SE V ŘÍJNU BUDEME VĚNOVAT VÝUCE JAZYKŮ - PROŽITKOVOU RELAXAČNÍ FORMOU, S VÝHLEDY A NA VZDUCHU.

ZÁŽITKOVÁ ANGLIČTINA

ZÁŽITKOVÁ CHORVATŠTINA

ZÁŽITKOVÁ ČEŠTINA

LISTOPAD JE ČAS OLIV, KOLEM SVATÉHO MARTINA VRCHOLÍ DOBA MLADÉHO VÍNA A PŘEDEVŠÍM SBĚRU A LISOVÁNÍ OLIVOVÉHO OLEJE. OLIVOVÝ OLEJ JE ZLATO DALMÁCIE A PRO MÍSTNÍ OBYVATELE JE DOBA SBĚRU OLIV OBŘAD PŘI KTERÉM SE SEJDE RODINA A PŘÁTELÉ A SPOLEČNĚ SBÍRAJÍ, CO JIM OLIVOVNÍKY LETOS NADĚLILI. PŘIDEJTE SE I VY A VLAĎTE SE DO HOJNOSTI DALMÁCIE SE MNOU A MÍSTNÍMI OBYVATELI, KTEŘÍ JIŽ OBNOVILY SÍLU A CHUŤ PO NÁROČNÉ SEZÓNĚ A V TÉTO DOBĚ SI RÁDI NAJDOU CHUŤ NA POSEZENÍ A TŘEBA I POHÁREK VÍNA ČI RAKIJE. V TÉTO DOBĚ SE JEŠTĚ STÁLE SBÍRAJÍ TAKÉ MANDARINKY A I NA JEJICH SBĚR SE MŮŽEME SPOLEČNĚ VYDAT. NĚKDY JE V LISTOPADU MOŘE JEŠTĚ POHODOVĚ KOUPATELNÉ, MY OTUŽILCI, ALE LEZEME I DO VODOPÁDŮ, A TO KLIDNĚ I V PROSINCI A LEDNU - VIDEO.

www.rosesandgrapes.com